Získajte zázračný liek vďaka kombinácii olivového oleja a citrónovej šťavy

Zdieľať
zázračný liek
Získajte zázračný liek vďaka kombinácii olivového oleja a citrónovej šťavy Foto: www.freepik.com

Že sa olivový olej a citrón k sebe nehodia? S týmto tvrdením by prírodná medicína určite nesúhlasila. Získate tým liek, ktorý dokáže vyliečiť mnohé choroby a to predovšetkým bez vedľajších účinkov, ako tomu žiaľ v prípade liekov býva. Všetko, čo na tento liek budete potrebovať, je približne jedna polievková lyžica olivového oleja a šťava z jedného citróna. Následne tieto dve ingrediencie poriadne premiešate a zázrak je na svete! Zmes, ktorá vám vznikla, potom rozdeľte na tri alebo štyri diely, ktoré budete v priebehu dňa konzumovať vždy pred hlavným jedlom. Nikdy nenechávajte zmes odležať do ďalšieho dňa. Radšej si vždy, každé ráno, pripravte čerstvú.

A aké zdravotné výhody prináša konzumácia tejto zmesi?

Vyživuje vlasy, nechty a pokožku

Už po pár týždňoch sa na vašich vlasoch, nechtoch aj celkovému vzhľadu pokožky odrazia pozitívne účinky tohto lieku. Pokiaľ ich budete chcieť ešte umocniť, okrem vnútorného užívania, si túto zmes natierajte na nechty a do dĺžok vlasov, nechajte pár minút pôsobiť a potom ju umyte.

Pôsobí proti bolesti kĺbov

Vďaka protizápalovým účinkom je táto zmes skvelým pomocníkom pri reumatických problémoch a pri artritíde. Chce to len niekoľko dní počkať a sami uvidíte, že čoskoro bolesti ustanú.

Čistí pečeň

Každý z nás by raz za dlhšiu dobu mal prejsť určitým detoxom, ktorý mu z tela pomôže vylúčiť škodlivé toxíny. Tieto toxíny spôsobujú únavu, opuchy aj problémy s pleťou. A práve pečeň je hlavným detoxikačným orgánom, preto ich zdravie je v tomto procese nesmierne dôležité.

Zlepšuje funkciu srdca

Olivový olej obsahuje mastné kyseliny, ktoré pomáhajú zlepšovať cirkuláciu krvi, a tým zlepšuje celkovú funkciu srdca. Citrónová šťava, ako už bolo napísané, je protizápalová a práve tieto zápaly sú často príčinou závažnejších ochorení, ako je napríklad cukrovka či rakovina.

Napomáha s trávením

Nielenže zmes plná vitamínov dokáže premazať črevnú výstelku, dokonca aktivuje funkciu žlčníkov, čo veľmi výrazne prispieva k lepšiemu tráveniu. Okrem iného tiež obsahuje antioxidanty, ktoré odplavujú z tela škodlivé látky.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané