Zapla kameru a mačku nechala doma. Po zhliadnutí videa ju už nikdy nenechá samotnú

Zdieľať
mačku nechala doma
Zapla kameru a mačku nechala doma. Po zhliadnutí videa ju už nikdy nenechá samotnúFoto: www.youtube.com

Žena  podozrieva zo správania svojho maznáčika, keď je mimo domova. Rozhodla sa teda vyskúšať, čo jej mačka robila, keď bola preč, a nechala kameru v byte. Nahrávky, ktoré dostala, ju veľmi prekvapili. Sú sami doma a mnoho ľudí sa čuduje, čo ich maznáčikovia vlastne robia. Ida Myrin sa rozhodla to otestovať dokumentovaním svojich mačiek v jej neprítomnosti.

Žena po zhliadnutí videa priznala, že svojho maznáčika už nikdy nenechá samotného doma. Správanie mačky ju zaskočilo a prekvapilo. Vo videu môžete vidieť, aká osamelá mačka prejavuje silnú potrebu byť svojmu majiteľovi nablízku. Zvieratko vyzeralo veľmi netrpezlivo a úzkostne, keď Ida nebola doma. S vodítkom v puse prechádza po byte a zrejme čaká, kým sa jeho pani vráti. Ida bola veľmi dojatá, keď videla svojho maznáčika v tomto stave. Vie, že toto správanie môže jej mačke spôsobiť zbytočný stres a úzkosť. Rozhodla sa, že svojho maznáčika nenechá samotného doma a namiesto toho hľadala iné riešenia, ako jeho maznáčikovi vyhovieť.

Každý, kto má domáceho maznáčika, by si mal byť vedomý toho, aké je dôležité venovať mu náležitú starostlivosť a pozornosť. Starostlivosť o potreby vášho maznáčika je životne dôležitá pre jeho zdravie a pohodu.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané