Výborný trik so zubnou kefkou, ktorý pomôže pri upratovaní!

Zdieľať
Výborný trik so zubnou kefkou
Výborný trik so zubnou kefkou, ktorý pomôže pri upratovaní! Foto: depositphotos.com

Zubná kefka nemusí pomôcť odstraňovať nečistoty a zubný plak zo zubov. Môže vám pomôcť aj napríklad pri upratovaní. Ide o všestranného pomocníka, ktorého pomoc sa vám bude vždy hodiť. Môžete si k týmto nápadom kúpiť lacný nový kefka na zuby, poprípade využite ten, ktorý už nebudete na čistenie zubov používať.

Zubná kefka je malý, ale o to viac šikovný. Môže napríklad preniknúť do rôznych škár, do ktorých sa vy bežne nedostanete. A čo napríklad taký zapaľovač a zubnú kefku? Nahrejte ho s pomocou ohňa, ohnite a bude pružnejšie a ohybnejšie. Dostanete sa tak naozaj všade!

Čistenie toalety

Nahrejte krk zubnej kefky ohňom. Vplyvom tepla ho môžete jednoducho ohnúť a následne ho použiť na škáry toalety. Tam sa skrýva naozaj veľa špiny, nečistôt a baktérií a mnohokrát na ne jednoducho zabúdate. Uvidíte, koľko nečistoty odstránite s týmto jednoduchým nástrojom.

Na čo ďalšie sa dá použiť, nájdete na druhej stránke:

Škáry medzi dlaždicami

To je miesto, kde sa veľmi často držia nečistota a pleseň. Pomôže jednoduchý kefka na zuby. Odstrihnite hlavičku kefky, rukoväť nebudete potrebovať. Pripevnite na vrták, na škáry aplikujte čistič a pustite vŕtačku na pomalé obrátky. Jemné štetinky sa dostanú naozaj všade a pleseň s nečistotou nebudú mať šancu!

Pomocník pre vlasy

01 11.jpg

Tiež vám vadí, keď si vlasy učešete do vrkoča, ale krátke vlasy sú všade okolo hlavy rozlietané? Vezmite kefka na zuby, pridajte trošku tužidla a tieto vlasy sčešte. Účes bude vyzerať úplne profesionálne!

A ešte dve rady, na čo sa dá použiť na druhej stránke:

Hrebienok na obočie

Kefka na zuby môžete používať aj ako hrebeň na obočie a riasy. Poprípade ho môžete využívať aj na farbenie vlasov, namiesto profesionálnych štetcov.

Čistenie úzkych priestorov

Ak je miesto, kde nedosiahnete bežnými pomocníkmi, potom prichádza na rad kefku na zuby. Môžete s ním čistiť aj úzke priestory v chladničke, v kúrenie, ventiláciu a podobne.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané