Účesy, s ktorými budete tento rok vyzerať úchvatne

Zdieľať
Účesy
Účesy, s ktorými budete tento rok vyzerať úchvatne Foto: depositphotos.com

Nádherný účes o vás povie mnohé. Účes vám môže veľmi pomôcť ku kráse, ale tiež vám môže veľmi uškodiť. S vhodným strihom ukážete všetkým okolo svoj štýl a prednosti. Existuje mnoho účesov, ktoré pristanú takmer každej žene a úplne zmení vašu tvár. Neuveríte, aké jednoduché je vyzerať krásne. Stačí, keď budete pravidelne navštevovať kaderníčku a necháte si poradiť.

Kratšie vlasy sú obvykle skvelou možnosťou

Nechať si narásť veľmi dlhé vlasy je snom mnohých žien. Pravdou ale je, že v nich toľko nevynikne vaša tvár a budete s nimi vyzerať trochu staršie. Skrátenia vlasov by ste sa nemali obávať. Pre niektoré ženy bude najlepšia dĺžka nad ramená, zatiaľ čo pre iné ženy (hlavne staršie ročníky), budú ideálne veľmi krátke strihy.

Keď do vlasov pridáte ešte trochu farby, môžete sa tešiť na obrovskú zmenu k lepšiemu. Stačí obyčajný melír a budete vyzerať ako nový človek. Nemusíte si ihneď nechať zafarbiť celú hlavu a zmeniť svoju prirodzenú farbu. Jemné blond tóny v tmavších vlasoch alebo teplé odtiene červenej budú vždy pôsobiť veľmi krásne a mladistvo. A to je cieľom každej ženy, ktorá ide ku kaderníkovi.

mikádo
Účesy, s ktorými budete vždy vyzerať úchvatne Foto: www.gettyimages.com

Zvýraznite svoje oči

Hovorí sa, že oči sú oknami do duše. Nechajte ich vyniknúť a budete vyzerať oveľa lepšie. Šikovne urobená ofina pre vás urobí veľa dobrého. Rovnako vám ale môže pomôcť všeobecne kratší účes. Dôležité je, aby vám vlasy nepadali do tváre. Inak nebudú vidieť vaše krásne oči, ktoré chce každý vidieť na prvý pohľad.

V jednoduchosti je krása

Jednoduché účesy sú veľmi populárne. Nielen, že sa o ne nemusíte vôbec starať, ale taktiež budete vždy vyzerať štýlovo. Mikádo je ideálnym príkladom jednoduchosti. Nezáleží na tom, aký typ vlasov alebo tváre máte. Mikádo pristane každej žene bez ohľadu na farbu vlasov, štýl v obliekaní alebo čokoľvek iné. Vyskúšajte ho aspoň raz a nebudete ľutovať.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané