Aký máte tvar nechtov? Prezradí to o vás, aký ste človek, pozrite sa, či to sedí aj na vás

Zdieľať
tvar nechtov
Aký máte tvar nechtov? Prezradí to o vás, aký ste človek, pozrite sa, či to sedí aj na vás Foto: brightside.me

Naše telo je odrazom našej osobnosti. Nikoho asi neprekvapí, že mnohé povahové rysy dokážeme vyčítať z tváre a jeho výrazu. Vedeli ste ale, že veľa sa dá vyčítať napríklad aj z tvaru prstov?

Každý človek je originál. Neexistujú na svete žiadni dvaja dokonale totožní ľudia. Dokonca ani jednovaječné dvojčatá nie sú úplne, stopercentne rovnaké. Rovnako ako sa líši náš vzhľad, líšia sa aj naše osobnosti. Zamerajme sa teraz na tvar nechtov. Zaujíma vás, aké povahové rysy sa obvykle spájajú práve s tým vašimi?

1. Ľudia s týmto tvarom nechtov mávajú veľkú predstavivosť, sú tvoriví a majú zmysel pre detail. Sú veľmi priateľskí a dokážu vyjsť snáď s kýmkoľvek.

2. Tento typ nechtov je typický pre úprimných a otvorených ľudí. Vždy hovoria pravdu, nech je akákoľvek. Neznášajú pretvárku a neuznávajú ani „milosrdné klamstvá“.

3. a 4. Je práve toto váš typ nechtov? Potom ste ľudia, ktorí si veci robia vždy po svojom, neriadite sa žiadnymi spoločenskými normami. Vždy sa riadite vlastným rozumom.

5. Tento typ nechtov je bežný pre hravých ľudí s veľkou fantáziou. Zároveň to bývajú ľudia odvážni a vytrvalí, to sa ale často prejaví až vo chvíli, keď je to potrebné.

6. a 7. Dokážete vždy prekvapiť svojimi nevšednými nápadmi. Na veci väčšinou pozeráte inak ako ostatní. Vždy si dokážete všimnúť niečo, čo druhým uniklo.

8. To, čo vás najviac charakterizuje, je úprimnosť a vernosť. Nikdy by ste nikoho zo svojich blízkych nezradili. Ľudia vás majú za vašu lojalitu radi, vedia, že sa na vás môžu vždy spoľahnúť.

9. Ste ľudia, ktorí si vždy tvrdo idú za svojim cieľom. Ste vytrvalí a pracovití. Často bývate pre ostatných príkladom.

Tvar vašich nechtov
Tvar vašich nechtov prezradí, aký ste človek. Sedí to aj na vás? Foto: brightside.me

Tvar našich nechtov môže naozaj veľa prezradiť o našej osobnosti a charakterových vlastnostiach. Od kreatívnych a priateľských ľudí, cez úprimných a otvorených jedincov, až po tých, ktorí idú vlastnou cestou a neboja sa prejaviť svoju individualitu. Ľudia s rôznymi tvarmi nechtov môžu byť hraví, odvážni, lojálni či pracovití, pričom každá z týchto vlastností prispieva k jedinečnosti každej osoby.

Naše telo je skutočne odrazom našej osobnosti a tvar nechtov je len jedným z mnohých aspektov, ktoré môžu odhaliť kúsok z našej vnútornej povahy. Ako sme si ukázali, neexistujú dvaja dokonale rovnakí ľudia, a to platí nielen pre naše fyzické znaky, ale aj pre naše povahové črty. Každý z nás je jedinečný a neopakovateľný, a práve tieto rozdiely robia svet takým pestrým a zaujímavým.

Keď sa nabudúce pozriete na svoje nechty, možno sa na ne budete pozerať trochu inak. Možno sa v opise svojho tvaru nechtov nájdete, možno vás to inšpiruje k hlbšiemu zamysleniu nad sebou samým. Či už veríte v tieto interpretácie alebo nie, je vždy zaujímavé objavovať nové spôsoby, ako sa pozrieť na seba a ľudí okolo nás.

Zistili ste teda, čo o vás prezrádza tvar vašich nechtov? Sedí to na vás? Nech už je odpoveď akákoľvek, jedno je isté – každý z nás je originál s jedinečnými vlastnosťami, ktoré nás robia tým, kým sme.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané