Tieto tri znamenia majú povesť najodpornejších vo zverokruhu

Zdieľať
majú povesť najodpornejších vo zverokruhu
Tieto tri znamenia majú povesť najodpornejších vo zverokruhu Foto: www.freepik.com

Niektorí sú známi ako rozmarní, iní ako manipulatívni. Škorpión, Ryby, Baran… objavte astrologické znamenia zoradené od najzlejšieho po najpríjemnejšie.

1. Škorpión

Toto je škaredé káčatko z celej skupiny! Škorpión je známy tým, že na dosiahnutie svojich cieľov nemá žiadne zábrany. Najlepšie je si ich neznepriateliť. Nevyčítajte tomuto znameniu jeho vášeň, nemôže si pomôcť! Len sa od nich držte ďalej!

2. Blíženci

Blíženci nie sú práve najzasnenejším astrologickým znamením. Toto znamenie je známe tým, že má údajne rozpoltenú osobnosť a nie je ľahké sa v ňom vyznať. Nie sú príliš verní, Blíženci môžu byť manipulatívni a toxickí pre svoje okolie. Sú však hyperspoločenskí, optimistickí a inteligentní.

3. Ryby

Sú často vážené… ale sú to skutočné malé zmije! Kto by si pomyslel, že precitlivené a empatické Ryby môžu byť aj pichľavé a pokrytecké? Ryby nevedia zaobchádzať so svojimi emóciami, takže si s nimi radšej nezahrávajte!

4. Kozorožec

Dokážete byť nákazlivý, keď niekto nejde podľa vašich predstáv. Rovnako ako vaša kamarátka Ryba neviete, ako sa vyrovnať. Hoci ste od prírody rozumní a zodpovední, v skutočnosti skrývate veľmi nepríjemnú stránku.

5. Baran

Baran nie je taký zlý, ako si myslíte. V skutočnosti sú jednoducho príliš úprimní a nevedia si vybrať jednoduchú cestu. Pokiaľ sa mu niečo nepáči, áno, povie vám to, a nie, nebude to urobené pekne…

6. Panna

Panny majú extrémne manipulatívnu stránku a neváhajú sa hrať s citmi druhých, aby dosiahli svoje.

7. Rak

Rak je pravdepodobne najpomstychtivejší zo všetkých znamení. Pre svojich blízkych ste ochotní urobiť čokoľvek a nemôžete si pomôcť, ale to isté očakávate od nich. Pokiaľ vás sklamú, dáte im to najavo.

8. Lev

Viete hlasno kričať, ale v skutočnosti ste skôr neškodní. Lev je skôr temperamentný ako zlý.

9. Vodnár

Vodnári, ktorí sú preslávení ako veľkí snílkovia, môžu byť trochu prízemní a pre ostatné znamenia možno nepochopení. Nie sú však zlí.

10. Býk

Býk je bezpochyby veľmi jemné znamenie zverokruhu. Tento pozemšťan je trpezlivý, ústretový a veľmi spoločenský. Býk si vie zachovať chladnú hlavu v každej situácii a je benevolentný k svojmu okoliu. Veľmi ľahko s nimi vychádzate, aj keď je o nich známe, že sú trochu žiarliví a majetnícki. To mu môže vo vzťahoch nahrávať.

11. Strelec

Strelec je druhé najpríjemnejšie znamenie zverokruhu. Bohužiaľ pre neho môže byť až príliš milý…

12. Najmenej protivným znamením sú… Váhy!

Váhy sú tiež veľmi pekné a v astrológii veľmi obľúbené znamenia. Ľudia tohto znamenia každého zbožňujú a vždy sa snažia ukázať svoju najlepšiu tvár. Pokiaľ dôjde k hádke, urobia Váhy všetko pre to, aby svojich blízkych zmierili, a budú neustále hľadať rovnováhu a harmóniu.

Zdroj: gabistretch.cz

žena
Tieto tri znamenia majú povesť najodpornejších znamení zverokruhu Foto: www.gettyimages.com

Horoskopy sú systém astrologických predpovedí a interpretácií založených na pozorovaní pohybu planét, hviezd a iných nebeských telies vo vzťahu k ich polohám na oblohe v čase narodenia jednotlivých osôb. Tieto predpovede sa často vytvárajú na základe znamení zverokruhu, ktorých je dvanásť, a tie sa odvíjajú od polohy Slnka, Mesiaca a planét v čase narodenia. Každé znamenie má svoje vlastné charakteristiky, vlastnosti a tendencie, ktoré sa potom pripisujú jednotlivcom, ktorí sa narodili v danom znamení. Horoskopy sa používajú na predpovedanie udalostí v budúcnosti, analýzu osobnosti a vzťahov a v niektorých prípadoch aj na rozhodovanie v dôležitých životných situáciách. Napriek ich popularite v mnohých kultúrach je vedecká komunita skeptická voči ich účinnosti a hodnovernosti, považujúc ich za pseudovedecké alebo esoterické praktiky.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané