Rodina prevádzkuje najstarší hotel na svete viac ako 1300 rokov

Zdieľať
Rodina prevádzkuje najstarší hotel na svete viac ako 1300 rokov
Rodina prevádzkuje najstarší hotel na svete viac ako 1300 rokov www.booking.com

Poznáte tajomstvo úspešného a dlhotrvajúceho podnikania?

Ak nie, môžete požiadať rodinu prevádzkujúcu Nishiyama Onsen Keiunkan v Kjóte v Japonsku o radu. Je to hotel s horúcimi prameňmi, ktorý prevádzkujú už viac ako 1300 rokov 52 generácií potomkov. Ako ste si asi mohli myslieť, spoločnosť Guinness World Records túto firmu uznala za spoločnosť, ktorá drží najstarší svetový rekord v hoteloch ..

Teraz majitelia pokračujú v práci na rozširovaní hotela , poskytovaní modernejších zariadení a modernizácii kúpeľov. Predstavte si prevádzkové kúpele, ktoré pumpujú viac ako tisíc litrov vody za minútu – a táto voda je prirodzene horúca!

Napriek vylepšeniam má štvorhviezdičkový hotel stále okolo seba veľa historických a tradičných vecí.

Napríklad nemá prístup na internet!  Vďaka svojej prirodzenej atmosfére si môžu návštevníci vychutnať svoje pokojné scenérie v okolí.

Zažite špičkový servis v ubytovaní Nishiyama Onsen Keiunkan

Päťhviezdičkový ryokan Nishiyama Onsen Keiunkan bol postavený v roku 705 a s jeho 1300 ročnou históriou je zapísaný v Guinnessovej knihe rekordov ako najstarší ryokan s horúcim prameňom na svete. Nachádza sa v meste Hayakawa v údolí obklopenom prírodou. Vo všetkých izbách a sprchovacím kútoch tečie bezplatná prírodná termálna voda. V tomto tradičnom japonskom ubytovacom zariadení si môžete pochutnať aj na hovädzom mäsu Koshu. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Na požiadanie vopred pre vás personál zabezpečí kyvadlovú dopravu zo stanice Minobu.

Denne sa v ryokane podávajú ázijské raňajky. Pochutiť si môžete na pokrmoch miestnej kuchyne a hovädzom mäse ocenenom známkou A5, ktoré vám pripraví ocenený šéfkuchár.

K dispozícii je sauna, verejné termálne kúpele pod holým nebom, platená karaoke miestnosť a bezplatné súkromné parkovisko.

Ubytovanie je vzdialené 60 minút jazdy autom od železničnej stanice Minobu a 85 km od najbližšieho letiska Shizuoka.

Zdroj: booking.com

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané