Prorocké symboly v snoch. Venujte pozornosť týmto 3 veciam. Sú varovaním pred veľkým nebezpečenstvom

Zdieľať
Prorocké symboly
Prorocké symboly v snoch. Venujte pozornosť týmto 3 veciam. Sú varovaním pred veľkým nebezpečenstvom Foto: www.freepik.com

Nezapamätateľné fantasy, sladké sny alebo aj nočné mory. Všetko je zrkadlom vašich osobných emócií a reflektuje počas spánku to, ako sa v reálnom živote cítite. Ale čo vám vaše sny naznačujú a čo dané proroctvo prezrádzajú? Načúvať snom je veľmi dôležité, pretože reflektujú vaše najintímnejšie pocity. Teraz vám poradíme, ako pracovať s obvyklými symbolmi v snoch.

Keď spíte, mozog vám počas celej noci v jednej určitej fáze prinesie sny. Nie každý si ich pamätá.

Pokiaľ vás tematika prorockých symbolov zaujíma, môžete sa o nej dozvedieť viac v Youtube videu od Mumbi Inspired:

Lietanie vo výšinách

Ak sa vám niekedy zdalo o tom, že lietate vo výšinách, znamená to, že máte myseľ permanentne v oblakoch, nie ste schopní sa udržať na zemi. Samozrejme záleží aj na vašom rozpoložení vo sne. Ak ste šťastní, znamená to, že ste si vedomí toho, že nie ste vždy pevne nohami na zemi a ste veľmi kreatívna bytosť. Ak ste smutní alebo je vo sne pochmúrne prostredie, lietanie značí, že prežívate v reálnom živote problémy, od ktorých sa chcete dištancovať.

Smrť je prepojenie

Sny o smrti sú veľmi časté. Buďte však pokojní, nie je to doslovná predtucha budúcnosti, takže o život sa báť nemusíte. Smrť ako symbol je v snoch paradoxne dobré znamenie. Opäť však záleží na kontexte. Pokiaľ sa vám zdá o smrti niekoho blízkeho, obvykle sa hovorí, že daná osoba bude dlho žiť. Skôr vám to však chce dať najavo vaše prepojenie s daným človekom. Pokiaľ sa vám zdá o niekom blízkom, ktorý už nie je s vami, je to veľmi dobré znamenie. Berte to ako návštevu, zosnulý sa na vás chcel pozrieť a uistiť sa, či sa vám dobre darí. Nikdy sa vám môže zdať o tom, ako ste zomreli vy sami. Mozog vám vytvára síce fiktívny podklad, ale je založený na pravdivých údajoch. Napríklad vždy vidíte osoby, ktoré ste už niekedy videli, pretože mozog nie je umelá inteligencia, nevie vytvoriť niečo, čo nikdy nezaznamenal. To znamená, že ani pocit smrti, či to, čo je po nej, sa vám zdať nemôže.

snívanie
Prorocké symboly v snoch. Venujte pozornosť týmto 3 veciam. Sú varovaním pred veľkým nebezpečenstvom Foto: www.freepik.com

Dieťa ako šanca

Ak sa vám zdá o deťoch, neznamená to automaticky, že do vašej domácnosti pribudne nový člen. Dieťa reprezentuje vás samotných alebo vaše vnútorné dieťa. Pokiaľ sa o dieťa staráte, znamená to, že vaše vnútorné dieťa nestráda, dostáva sa mu starostlivosť a dostatočnej lásky. Pokiaľ vám vo sne dieťa plače, značí to, že vaše vnútorné dieťa trpí, chýba mu dostatok pozornosti. Ak vo sne nájdete dieťa, získali ste svoje vnútorné dieťa späť a máte šancu začať znova. Venujte si dostatok pozornosti, rozmaznávajte sa a hrajte sa viac.

Zdroj: vykladysnu.cz, horoskopy.blesk.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané