Od čoho ste závislí podľa znamenia horoskopu? To je vaša tajná úchylka, už ju neskryjete

Zdieľať
znamenia horoskopu
Od čoho ste závislí podľa znamenia horoskopu? To je vaša tajná úchylka, už ju neskryjete Foto: www.gettyimages.com

Aká je vaša tajná závislosť podľa znamenia horoskopu? Zbytočne sa to snažíme pred svetom skrývať. Keď hovoríme o závislostiach, mnohí si hneď predstavujú niečo škodlivé, návykové, hoci závislosť sa dá vypestovať naozaj od čohokoľvek …

Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, aké činnosti či veci vás neskutočne priťahujú – a ľudia vo vašom okolí nad nimi len mávnu rukou, vôbec ich nezaujímajú? Nuž, tajomstvo sa ukrýva vo vašom znamení. Od čoho ste podľa hviezd závislí vy?

Ryby – cúvnutie, schovanie sa do tichého kúta

Ryby sú veľmi hĺbavé stvorenia a občas rady uniknú pred vlastnou empatickou a pomerne intenzívnou povahou. Milujú samotu a vystačia si samy so sebou. Zároveň sú aj veľmi dobrosrdečné a v spoločnosti obľúbené. Sociálna interakcia ich často vyčerpáva, preto potrebujú pred svetom pravidelne unikať niekam do kúta, kde si ich duša môže odpočinúť.

Vodnár – čítanie

Ich myseľ sa nikdy neunaví. Túžia po vzdelaní, sú zvedaví a nové informácie o svete doslova hltajú. Prakticky čokoľvek dokáže upútať ich pozornosť. Zaujíma ich, ako veci okolo nich fungujú, chcú všetko dokonale pochopiť. Nie je vylúčené, že majú v počítačovom prehliadači otvorených desať okien naraz – alebo majú neustále rozčítaných niekoľko kníh. Informácie, znalosti, fakty – to sú vodnárove najobľúbenejšie závislosti.

Baran – práca

Sú to majstri zodpovednosti a disciplíny. Svoje úlohy vždy berú vážne a plnia ich s maximálnou poctivosťou. Je veľký rozdiel medzi láskou k práci a workoholizmom a oni sú si toho vedomí. Vždy sa snažia dosiahnuť dokonalosť, posúvajú svoje hranice a určujú si odvážne ciele. Vďaka svojmu odhodlaniu a tvrdej práce na sebe bývajú barani v živote veľmi úspešní.

Strelec – cestovanie

Neustále v ňom horí túžba cestovať, spoznávať, hýbať sa. Miluje slobodu a jeho myšlienky vždy smerujú k najbližšiemu bodu vo svete, ktorý chce dobyť. Cestovanie mu dáva pocit, že nie je pripútaný k ničomu a zároveň uspokojuje jeho túžbu po vnímaní a filozofických dobrodružstvách. Cestovanie je pre neho dôležité ako vzduch.

Škorpión – sex

Je veľmi vášnivý, čo vôbec nie je prekvapivé. Rád objavuje svoje temné stránky a v intímnom živote neváha experimentovať. Vďaka silnému libidu je na milovanie neustále pripravený. Keď od partnera nedostáva dostatok sexuálnej stimulácie, je nespokojný, všetko kritizuje a hnevá sa. Partnera vie dokonale uspokojiť, číta mu myšlienky a rád sa pre neho obetuje.

Váhy – telefón

Je až nepochopiteľné, ako váhy uspokojovali svoju potrebu neustáleho kontaktu s milovanými ľuďmi predtým, než vynašli smartphony?  Toto znamenie sa snaží o vytváranie harmónie a rovnováhy. Chce, aby bolo v jeho okolí všetko dokonalé. Pred konfliktami uniká vďaka svojmu telefónu. Namiesto toho, aby váhy s ľuďmi otvorene komunikovali a nahlas im povedali, čo si myslia, pozerajú do smartphonu a tvária sa, že je všetko v poriadku.

Panna – káva

Panny to s prácou a povinnosťami rady preháňajú. Aby všetko s prehľadom zvládali, potrebujú životodarný kofeín ukrytý v ich obľúbenej káve. Každé ráno začínajú šálkou voňavej tekutiny. V priebehu dňa pokračujú, nasleduje druhá, tretia, štvrtá … Popri tom tvrdo pracujú a prekonávajú samé seba.

Lev – Instagram

Sebavedomý lev veľmi dobre vie, kde môže získať najväčšiu pozornosť. Dnes to nie je nič iné, než sociálna sieť, najmä Instagram, kde môže veselo zverejňovať jednu fotku za druhou – a vychutnávať si obdiv svojich followerov. Lev je šťastný, keď ho ľudia nasledujú a obdivujú. Potrebuje obecenstvo a neobmedzenú pozornosť.

Rak – Zlé vzťahy

Večne verný, citlivý a precitlivený, rak k sebe priamo priťahuje emocionálne nedostupných ľudí. Jeho empatická povaha má sklony oslovovať duševne zranené osoby. Najhoršie je, že rak vždy dúfa, že ich vylieči, že jeho láska k nim bude mať magickú moc. Nuž, nebude. Nakoniec sa to vždy skončí sklamaním, ale – rak nikdy nestráca nádej a celý odhodlaný to skúša ďalej.

Blíženci – nakupovanie

Blíženci  milujú hovoriť a obliekať sa . Móda je pre nich tiež istou formou komunikácie, ktorú k životu potrebujú ako soľ. Veľmi radi osviežujú svoj šatník novými a novými kúskami. Je to pre nich nevyhnutné, pretože sa snažia prejaviť svoju osobnosť aj svojím štýlom obliekania. Každý outfit pre nich znamená iný odkaz, ktorý chcú svetu okolo seba sprostredkovať.

Býk – jedlo

Spoľahlivého býka možno prilákať a skrotiť najmä prostredníctvom jeho zmyslov. Chce si vychutnať všetky lákadlá materiálneho sveta. V gastronómii sa doslova vyžíva. Keď veci okolo neho nefungujú tak ako by chcel, náladu mu zaručene vylepší obľúbená čokoláda – alebo trebárs aj cesnakový chlieb.

Kozorožec – Facebook / Twitter

Je impulzívny a výbušný, najviac ho charakterizuje jeho odvaha a nezlomnosť. Na sociálnych sieťach má skvelú príležitosť vyjadriť svoje myšlienky, zdieľať svetonázor. Potrebuje priestor, v ktorom by mohol svoju osobnosť ukázať ľuďom, tu a teraz. A internet je na to ako stvorený.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané