Nevrátili vám peniaze? Vyskúšajte tento jednoduchý trik so soľou

Zdieľať
požičiavanie peňazí
Nevrátili vám peniaze? Vyskúšajte tento jednoduchý trik so soľou Foto: www.freepik.com

V živote sa často stretávame s tým, že niekomu požičiame peniaze alebo veci, ale nie vždy sa nám ich vrátia načas alebo vôbec. Tento článok prináša unikátny rituál, ako prinútiť dlžníka vrátiť dlh a zároveň poskytuje rady, ako správne požičiavať, aby sme sa vyhli nepríjemnostiam. Pomocou jednoduchého rituálu so soľou a starou ponožkou môžeme energeticky poslať dlžníkovi signál, aby vrátil dlh. Navyše článok vysvetľuje, ako sa z histórie môžeme poučiť a správne narábať s požičiavaním.

V živote každého z nás sa môžu vyskytnúť situácie, kedy musíme niekomu požičať peniaze. Ak máte možnosť požičať peniaze a necítite sa pritom obmedzene, je to dobrý znak. Často sa však stáva, že práve ten, kto požičal peniaze, sa cíti obmedzene, zatiaľ čo dlžník žije pokojne a ani nemyslí na vrátenie dlhu. Ako potrestať vinníka a vrátiť mu pocit zodpovednosti, dnes vám poradí redakcia „Tak Jednoducho!“.

Hovorí sa, že dobre žije ten, kto sa nesťažuje na svedomie. Lenže to môže negatívne ovplyvniť kvalitu života a zdravie. Preto je lepšie žiť podľa svedomia a dodržiavať dané sľuby. Ak ste si niečo požičali, či už peniaze alebo nejakú vec, vráťte ju včas a v neporušenom stave. Predtým, než sa osoba, ktorá vám niečo požičala, rozhodne uchýliť k extrémnym opatreniam.

peniaze v obálke
Nevrátili vám peniaze? Vyskúšajte tento jednoduchý trik so soľou Foto: www.freepik.com

Ako potrestať dlžníka?

Často sa stáva, že dlžník sa cíti pokojne a bez viny. Na druhej strane, osoba, ktorá požičala, trpí a nevie, ako pripomenúť dlh. Je to nepríjemné a zahanbujúce, najmä keď už dávno uplynula lehota na vrátenie. Preto väčšina dlhov zostáva nevrátená. Nevieme, ako správne požičiavať, aby sme dostali späť, čo nám patrí, a zároveň sa vyhli stratám. V takomto stave sa u ľudí vyvíjajú nervové ochorenia, strácajú spánok a chuť do jedla.

Aby ste sa takémuto stavu vyhli, musíte sa naučiť správne energeticky posielať svojmu dlžníkovi informácie o vrátení dlhu. Tak sa postaráte o to, aby nespal on a premýšľal, ako čo najskôr vrátiť dlh. Tento rituál je veľmi jednoduchý a nepredstavuje žiadnu hrozbu ani vám, ani dlžníkovi. Potrebujete len starú, nepotrebnú ponožku a lyžičku soli. Nasypte soľ do ponožky a večer pred spaním vyslovte tieto slová: „Dlžníka môjho (meno) démoni soľou týrajú, spánok mu berú. Až dlh vráti, pokoj mu doprajú.“ Teraz viete, ako potrestať vinníka.

Po vyslovení týchto slov ponožku skryte na tmavé miesto, kde ju nikto nenájde. Po tomto rituáli pocítite, ako vás opúšťa úzkosť a prechádza na dlžníka, ktorý nechce vrátiť dlh. V tomto stave človek dlho nevydrží a začne hľadať spôsoby, ako vrátiť dlh. Stačí len, aby ste túto situáciu pustili z hlavy a vesmír sa postará o zvyšok. Po vrátení dlhu nájdite ponožku, soľ vysypte do zeme vonku a ponožku vyhoďte – už ju nebudete potrebovať.

Ako správne požičiavať?

Tieto situácie nás učia správne narábať s peniazmi a vecami. Naučíme sa, komu môžeme dôverovať a komu môžeme požičiavať. Ale ako sa naučiť správne požičiavať, aby sme sa vyhli nepríjemnostiam s vrátením dlhu? V dávnych dobách existovala profesia – úžerník. Bol to človek, ktorý požičiaval peniaze na vysoké úroky. Samozrejme, nie každý dokázal také dlhy vrátiť, a úžerník mal právo vziať im iný majetok. Možno práve preto máme taký negatívny postoj k dlhom.

Aby si mohol požičať peniaze od úžerníka, musel si zložiť nejaký majetok, ktorého hodnota bola rovnaká ako suma dlhu. Vec sa vrátila len v prípade splatenia dlhu. Toto opatrenie bolo nevyhnutné na disciplinovanie dlžníkov a dodržanie termínov splatenia dlhu. Ak radi požičiavate, možno by ste mali tiež zaviesť pravidlo požadovania zálohy rovnajúcej sa sume dlhu. Tak budete mať pokojnejší spánok a vaše finančné zdravie nebude trpieť nevymožiteľnými dlhmi.

Zdroj: takprosto.cc

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané