Najlepšie recepty na domáce krémy proti celulitíde

Zdieľať
celulitída
Najlepšie recepty na domáce krémy proti celulitíde Foto: www.freepik.com

Chcete sa navždy zbaviť celulitídy? S týmto jednoduchým domácim krémom bude vaša pokožka hebká a hladká. V tomto článku vám predstavíme recept na prípravu krému, ktorý je nielen účinný, ale aj cenovo dostupný a plný prírodných ingrediencií. Prečítajte si, ako tento krém pomáha nielen proti celulitíde, ale aj pri odstránení strií a zlepšení celkového vzhľadu pokožky.

krém proti celulitíde
Najlepšie recepty na domáce krémy proti celulitíde Foto: www.freepik.com

Navždy zbohom celulitíde! S týmto domácim krémom bude vaša pokožka jemnejšia než kedykoľvek predtým

Celulitída – slovo, ktoré mnohým ženám spôsobuje vrásky na čele. Hoci je to problém, ktorý trápi mnoho žien, nemal by byť dôvodom na zúfalstvo.

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, celulitída sa môže objaviť aj u štíhlych žien. Tento problém nie je výlučne spojený s nadváhou, ale môže vzniknúť aj kvôli nedostatku kolagénu alebo kvôli stagnácii kožných buniek, ktoré sa neobnovujú. Preto je dôležité venovať sa starostlivosti o pokožku komplexne – nielen prostredníctvom cvičenia a stravy, ale aj pomocou vonkajších prostriedkov ako sú peelingy a krémy.

Cvičenie a správna výživa sú skvelými spôsobmi, ako zlepšiť stav pokožky, no pre maximálny efekt je dobré použiť aj kvalitné vonkajšie prostriedky. Skvelým domácim peelingom môže byť použitá mletá káva, no čo sa týka krémov, výber môže byť zložitejší. Komerčné produkty sú často drahé a ich účinok nie vždy zodpovedá reklame.

výsledok po používaní krému na celulitídu
Najlepšie recepty na domáce krémy proti celulitíde Foto: www.freepik.com

Ako si pripraviť domáci krém proti celulitíde

Potrebujete:

  • akýkoľvek detský krém
  • shilajit
  • éterický olej z pomaranča
  • škoricový olej
  • borievkový olej

Postup prípravy krému

Začnime prípravou tohto úžasného krému. Vezmite 200 ml nádobu. Vytlačte do nej detský krém a pridajte 2 tablety shilajit. Po ich rozpustení pridajte 10 kvapiek pomarančového oleja, 10 kvapiek borievkového oleja a 2-5 kvapiek škoricového oleja. Po dôkladnom premiešaní všetkých ingrediencií získate veľmi aromatický a účinný krém!

Pri používaní tohto krému na celulitídu si všimnete aj zmiznutie strií na pokožke. Pokožka bude jemná a pružná – éterické oleje ju posilnia, urobia peeling a zlepšia metabolické procesy v nej. Váš partner bude nadšený, aká príjemná bude vaša pokožka na dotyk!

Zdroj: takprosto.cc

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané