Muži narodený v týchto znameniach zverokruhu v spoločnosti sršia humorom, doma sú naopak neskutočne nudní

Zdieľať
Muži narodený v týchto znameniach zverokruhu
Muži narodený v týchto znameniach zverokruhu v spoločnosti sršia humorom, doma sú naopak neskutočne nudní Foto: depositphotos.com

Vtipy, slovné hračky a ďalšie narážky… Niektorí muži majú dar rozosmiať svoje okolie a baviť spoločnosť celé hodiny. Keď však prídu domov, sú nudní a kyslí. Táto rozporuplná vlastnosť je daná aj hviezdami a planétami v deň a hodinu ich narodenia. Ktoré znamenia zverokruhu medzi ne patria?

Lev (23.7. – 22.8.)

Muži v znamení  Leva sú rodení zabávači a majstrami všetkých drám. Majú tie najzábavnejšie výrazy a najbláznivejšie vtipy, vďaka ktorým zanechávajú ľudí okolo seba v úžase. Niekomu môže pripadať ich prirodzený inštinkt prehnaný a otravný, ale väčšinu z ich okolia jeho charizma baví. Bohužiaľ Lev potrebuje okolo seba divákov, keď príde domov, rozhodne vtipom neoplýva a väčšinou len odpočíva. Naberá sily na svoje ďalšie vystúpenie.

Blíženci (22.5. – 21.6.)

Blíženci sú ozajstní umelci, ktorí vždy vedia pobaviť. Okrem toho, že sú nesmierne výreční, majú vždy správnu reakciu, nech je daná situácia akákoľvek. Sú od prírody veľmi optimistickí a radi nadväzujú nové priateľstvá. Obvykle to dokážu vďaka svojmu neutíchajúcemu zmyslu pre humor a zvláštnemu kúzlu.

S Blížencami nemôžete mať nikdy zlú náladu. Ich pozitívna a veselá povaha nakazí každého, dokonca aj tých najsmutnejších ľudí. Vždy vie, ako človeka rozveseliť, pretože za touto vtipnou fasádou sa skrýva veľká citlivosť. Pravú stránku svojej citlivosti potom prejavuje v domácom prostredí, čo však nebýva vždy veselá predstava.

Strelec (23.11. – 21.12.)

Strelci nesmierne radi rozosmievajú svoje okolie. Svojím šarmom a vtipom dokážu bez námahy ľahko pobaviť celú skupinu ľudí. Pri svojich početných cestách prežívajú väčšinou nepredstaviteľné dobrodružstvá a svoje nevšedné zážitky veľmi ochotne rozprávajú komukoľvek. Strelec býva hviezdou večierkov a rodinných osláv. Akonáhle sa však doma za ním zavrú dvere, vedia ukázať aj svoju nudnú a protivnú stránku. Neznáša byť niekde zatvorený a vymýšľa, aké ďalšie dobrodružstvo podnikne.

Baran (21.3. – 20.4.)

Baran je skutočne jedným z najzábavnejších znamení zverokruhu. Barani bývajú klauni, veria v pobavenie ostatných svojimi činmi, pohybmi a grimasami. Toto ohnivé znamenie má v rukáve tiež celkom dlhý zoznam vtipov a historiek, ktoré používa iba pri snahe urobiť dobrý dojem. Domov sa potom vracia vyčerpaný a z klauna sa stáva trochu nudný patrón.

Zdroj: www.commentimemorabili.itbestlifeonline.com

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané