Máte problémy so spánkom? Vyskúšajte tieto feng shui tipy a zlepšite si život!

Zdieľať
Máte problémy so spánkom?
Máte problémy so spánkom? Vyskúšajte tieto feng shui tipy a zlepšite si život! Foto: www.freepik.com

Ako zlepšiť kvalitu spánku podľa feng shui: Správna orientácia postele prináša harmóniu a šťastie do života

Chcete zlepšiť svoj život a získať viac šťastia bez veľkých zmien? Stačí správne postaviť posteľ podľa feng shui. Táto starobylá čínska náuka tvrdí, že smer, ktorým spíme, ovplyvňuje kvalitu nášho života. Každý smer má svoju špecifickú energiu, ktorá nás ovplyvňuje aj počas spánku. Prečítajte si, ako správne orientovať posteľ a zlepšiť svoj život.

Ako správne postaviť posteľ podľa feng shui pre šťastný a harmonický život

Spanie s hlavou na sever

Orientácia hlavy na sever počas spánku prináša pokoj a stabilitu. Ak ste unavení neustálymi životnými zmenami a neočakávanými udalosťami, skúste spať s hlavou na sever. Tento smer tiež pomáha rýchlejšie sa uzdraviť z chorôb a zlepšiť vzťahy medzi partnermi tým, že zmierni napätie a podporí harmóniu.

Spanie s hlavou na severovýchod

Ak ste nerozhodný a potrebujete rýchlo prijať dôležité rozhodnutia, spánok s hlavou na severovýchod vám môže pomôcť. Tento smer zlepšuje schopnosť analyzovať situácie a prijímať racionálne rozhodnutia. Pozor však, ak trpíte nespavosťou, severovýchod môže váš problém prehĺbiť.

Spanie s hlavou na východ

Spánok s hlavou na východ vám dodá energiu a vitalitu. Tento smer je ideálny pre tých, ktorí sa cítia vyčerpaní a bez síl. Východná energia vám pomôže rýchlo načerpať nové sily a získať odhodlanie pre každodenné výzvy.

Spanie s hlavou na juhovýchod

Ak máte problémy so sebadôverou a trpíte komplexami, spánok s hlavou na juhovýchod vám pomôže. Tento smer vám dodá sebaistotu a zbaví vás psychických problémov.

Spanie s hlavou na juh

Južná orientácia postele je vhodná pre tých, ktorí chcú zlepšiť svoje materiálne postavenie. Pomôže vám to posunúť kariéru a zvýšiť príjmy, ale je dôležité spať sám a vyhýbať sa stresu, pretože silná južná energia môže byť pre citlivých ľudí škodlivá.

Spanie s hlavou na juhozápad

Ak máte problém s praktickosťou a často robíte neuvážené rozhodnutia, spánok s hlavou na juhozápad vám pomôže. Tento smer zlepšuje rodinné a kolektívne vzťahy a prináša životnú múdrosť.

Spanie s hlavou na západ

Západný smer je ideálny pre tých, ktorí hľadajú tvorivosť a romantiku. Spánok s hlavou na západ vám prinesie zaujímavé udalosti a tvorivé nápady. Pre manželov môže tento smer výrazne zlepšiť sexuálny život a vzájomnú príťažlivosť.

Spanie s hlavou na severozápad

Spánok s hlavou na severozápad zvyšuje vodcovské schopnosti a sebadôveru. Tento smer je tiež prospešný pre starších ľudí, pretože zaručuje hlbší a dlhší spánok.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané