Ktoré znaky odhaľujú, že váš bývalý priateľ trpí a stále vás miluje aj po rozchode?

Zdieľať
bývalý priateľ
Ktoré znaky odhaľujú, že váš bývalý priateľ trpí a stále vás miluje aj po rozchode? Foto: www.gettyimages.com

Rozchody nikdy nie sú ľahké. V skutočnosti je opustenie človeka, ktorého milujete, jednou z najťažších vecí. Ste teraz čerstvo po rozchode? Potom iste viete, ako to bolí. Avšak určite v tom nie ste samy. Ktoré znaky odhaľujú, že váš bývalý priateľ trpí a stále vás miluje?

Pokiaľ ide o bývalého partnera, jeho správanie môže byť mätúce. Na jednej strane vás stále žiada o rady, na tú druhú sa tvári tak, že ste mu jedno. Ako sa v ňom vyznať? Tieto znaky prezradia, že k vám stále niečo cítia!

Vľúdne slová strieda nezáujem

Ako na hojdačke. Jeden deň by vás láskou zjedol, ten ďalší si prídete ako nepodstatné nič. V prípade, že sa ex chová takto „výkyvovo“, sám v sebe nemá poriadok. V podstate osobne nevie, ako k vám pristupovať, pretože zvádza bitku medzi hlavou a srdcom. Jeden veľký chaos!

Usiluje sa o to, aby ste žiarlili

Na jeho profiloch jedna fotka s neznámymi ženami strieda druhú. Priateľom rozpráva, ako si predošlú noc užil, a rád sa postará o to, aby sa práve tieto informácie dostali až k vám. Iste, je to trochu detinské, ale na druhú stranu, zúfalí ľudia robia zúfalé veci… Avšak nenechajte sa zmiasť. Je tu ešte šanca, že dotyčný vzťah s vami lepiť nechce, len sa usiluje o to, aby vám na odchodnú emocionálne „zatopil“.

Príliš skoro žiada o priateľstvo

Experti na vzťahy tvrdia, že na každý rok, ktorý so svojim partnerom strávite, je po rozchode potrebný mesiac na zotavenie. Pokiaľ ste teda spolu boli desať rokov, počítajte, že sa cez rozpad vzťahu prenesiete za 10 mesiacov. Počas tejto veľmi citlivej doby nie je vhodné sa s bývalým stýkať, pretože by sa táto lehota mohla predĺžiť. A práve v tom je ten problém. Každý sa s odlúčením vyrovnáva po svojom, ale najprv by to všetko malo prebolieť – na oboch stranách. To, že vás ex žiada o priateľstvo a túži po vašej prítomnosti (ihneď po rozchode), svedčí o jeho vedľajších úmysloch.

Volá vám opitý

Emocionálne priznanie hneď po tom, čo vás o tretej v noci zobudí – totálne opitý? Aj to je dôkaz jeho náklonnosti k vám. Alkohol totiž znižuje zábrany a pravda sa dosť často nachádza na dne pohára alebo pollitra.

Stále reaguje prehnane

Opakom lásky nie je nenávisť. Je to ľahostajnosť. Všetky ostatné vypäté a silné emočné reakcie svedčia o tom, že vás bývalý nedokáže vytesniť z hlavy, nech sa snaží sebeviac. Čo s tým urobíte?

Zdroj: zenysro.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané