Jedine tieto ženy, ktoré sa narodili do týchto znamení sú najlepšie v posteli: Patríte medzi ne?

Zdieľať
sú najlepšie v posteli
Jedine tieto ženy, ktoré sa narodili do týchto znamení sú najlepšie v posteli: Patríte medzi ne? Foto: www.freepik.com

Sex patrí k životu rovnako ako je nutné dýchať, piť vodu alebo jesť. Bez sexu by nebol život, a preto je nutné sa k nemu stavať pozitívne a nebáť sa o ňom hovoriť. Dnes sa pozrieme na posúdenie ženských sexuálnych schopností v posteli na základe ich znamenia horoskopu. V prípade, že horoskopom neprikladáte veľkú váhu, možno vám nasledujúce riadky nič nepovedia. Ak ste však nadšencom horoskopov, je možné, že sa dnes niečo dozviete.

Znamenia ovplyvňujú sexuálne túžby

Možno viete, že dátum narodenia môže ovplyvňovať celý rad vecí v našom živote, vrátane našej povahy alebo nášho správania pri posteľových hrách. Vzhľadom k tomu, že každé znamenie je charakteristické niečím iným, možno usudzovať, že sú znamenia, ktoré môžu byť v posteli veľmi divoké a vášnivé. Ak vás zaujíma, ktoré znamenia to sú, a ktoré ženy tak máte hľadať za svoje partnerky, potom určite s nami pokračujte. Horoskop vám to prezradí.

Býk

Prvým znamením, ktoré je naozaj vášnivé a v posteli to dokáže poriadne roztočiť, je Býk. Ak je žena narodená v znamení Býka, potom si posteľové hry vychutnáva všetkými svojimi zmyslami. Sex doslova zbožňuje a dokáže sa mu naplno oddať. Perfektne zvádza a nebojí sa  experimentov so ženami. Pokiaľ sa jedná o netradičné praktiky alebo polohy, potom tu jej záujem moc nekvitne.

Škorpión

Ďalším skvelým sexuálnym znamením je samozrejme znamenie Škorpióna. Žena, ktorá je narodená v tomto znamení, má milovanie niečo ako drogu. Škorpióni sú všeobecne najlepšími milencami, avšak ženy sex naozaj milujú. Neváhajú stráviť noc s kýmkoľvek, pretože nechcú byť v noci samé. Veľmi rady experimentujú a vyžívajú sa v najrôznejších pomôckach. Veľmi často zaujímajú dominantné postavenie.

Strelec

Skvelým znamením pre posteľové hry a záruka spokojnosti je znamenie Strelec. Strelec je hneď po Škorpiónovi, takže možno čakať podobné erotické zameranie. Ženu, ktorá je narodená v tomto znamení, väčšinou nezaujíma, kde k milovaniu dôjde. Je schopná sa milovať aj na verejnosti a nebráni sa praktikám a najrôznejším sexuálnym možnostiam. Môže byť však trochu prelietavá, takže pozor.

Kozorožec a Ryby

Poslednou dvojicou sexuálnych znamení je Kozorožec a Ryby. Žena Kozorožec je ako sopka pred  výbuchom. Hryzie, škriabe a divoko miluje. Milovanie s ňou je plné akcie, vzrušenia. Nedá vám pokoj, kým si nedôjde na svoje. Miluje dlhé milovanie a má to rada tvrdo. Rovnako ako Škorpión má rada dominantné postavenie.

Žena, ktorá sa narodila  ako Ryba, je veľmi liberálnym znamením, sex má veľmi rada, a preto len málokedy odpovie nie. Rada experimentuje a urobí prakticky čokoľvek, čo po nej partner bude požadovať. Je poslušnou otrokyňou, s ktorou sa však rozhodne nebudete nudiť. Navrhnite jej čokoľvek a ona sa vám to pokúsi splniť. Je dokonalou milenkou, ktorá splní tie vaše najtajnejšie priania a túžby.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané