HOROSKOP vôní: Aký je najlepší dámsky parfém pre tvoje znamenie?

Zdieľať
HOROSKOP
HOROSKOP vôní: Aký je najlepší dámsky parfém pre tvoje znamenie? Foto: Klient

To v akom znameni sme sa narodili naznačí veľa o našej povahe, charaktere, vlastnostiach či prežívaní rôznych emócií. Ak si zvedavá aký je najlepší dámsky parfém práve pre tvoje znamenie čítaj ďalej. Vône totiž dokážu podporiť a vyzdvihnúť naše vlastnosti, ktoré sú pre jednotlivé znamenia typické.

To v akom znameni sme sa narodili naznačí veľa o našej povahe, charaktere, vlastnostiach či prežívaní rôznych emócií. Ak si zvedavá aký je najlepší dámsky parfémpráve pre tvoje znamenie čítaj ďalej. Vône totiž dokážu podporiť a vyzdvihnúť naše vlastnosti, ktoré sú pre jednotlivé znamenia typické. 

KOZOROŽEC 

Ako žena, ktorá sa narodila v znamení Kozorožca možno pôsobí na prvý pohľad chladne, niekedy až odmerane, no pod touto škrupinou iba skrýva svoju citlivú stránku. Keďže si kozorožkyne budujú imidž serióznosti, najviac jej pristanú elegantné, výrazne kvetinové dámske parfémy. 

VODNÁR

Typickou vlastnosťou pre ženu narodenú v znamení vodnára je jej spoločenská povaha. Jej vkus na parfémy však odzrkadľuje jej nezvyčajnú povahu. Vodnárkam najviac pristane originálny, ľahký svieži dámsky parfém so sladkými ovocnými akcentami. Pri jej nosení sa bude žena vodnárka cítiť slobodne a prirodzene.

RYBY

Ženy v znamení ryby sú nežné, krehké a romantické duše. Pri výbere dámskej voňavky rady siahajú po sviežich kvetinových vôňach, ktoré dokážu podčiarknuť ich ženskú krásu, a parfémoch, ktoré ich spájajú s prírodou ako sú zelené a morské vône. 

BARAN 

Dámy narodené v ohnivom znamení barana môžeme poznať tým, že sú nielen dominantné, ale aj energické zároveň. Na základe ich ohnivej povahy im najviac svedčia najmä teplé korenisté vône, ktoré podčiarknu ich výrazný charakter. Ak siahnu po sladko-korenistom dámskom parféme, budú pôsobiť živelne, ale aj žensky zároveň. 

BÝK

Žene v znamení býka, ktorá má vycibrený vkus, je veľkou milovníčkou luxusu a rada sa necháva rozmaznávať, pristane kombinácia kvetov a ovocia. Ten najlepší dámsky parfém nájde ak siahne po bujných kvetinových tónoch, a to najmä majestátnej ruži, fialky alebo magnólií.

BLÍŽENCI

Majú radi rozmanitosť, život ako taký a rýchlo sa nadchnú pre nové veci. Tak ako v živote tak aj vo výbere parfému majú radi pestrosť a nezvyčajnosť. Najviac ich charakterizujú aromatické vône s levanduľou, prípadne mätou.

RAK

Ženy narodené v znamení raka sú nežné romantické duše, ktoré sa skrývajú za maskou neprístupnosti. Pristanú im dámske parfémy, ktoré podporia ich ženskosť a nežnú povahu. Na základe ich romantického cítenia im pristanú najmä nežnejšie kvetinové vône, prípadne teplé vanilkové a santalové dámske voňavky. ​​

LEV

Sebavedomá levica lipnúca na dokonalom vzhľade má od prírody vodcovské schopnosti. Je tiež veľmi veľkorysá, čo sa odráža aj pri výbere dámskych parfémov. Potrpí si na luxus, od života očakáva veľa a nekompromisne ide za svojim cieľom aj pri výbere parfému. Vyberie si vždy len ten najlepší dámsky parfém.  Pristanú jej temperamentné a intenzívne vône a orientálne parfémy s výnimočnými ingredienciami.

PANNA

Panna je znamenie, ktoré je ovládané rozumom a logikou. V každom chaose dokáže nájsť poriadok. A keďže majú radi jednoduchosť a minimalizmus, najviac im pristanú jemné, svieže a čisté vône s nádychom elegancie. Trafia do čierneho ak si vyberú dámsku voňavku, ktorá obsahuje pižmo.

VÁHY

Vkus a cit pre detail, tým sa vyznačujú ženy v znamení váhy, a preto si aj starostlivo vyberajú kvalitné a jedinečné dámske parfémy. Obľubujú harmonické vône, ktoré u žien v znamení váhy podporia ženskú stránku. Elegantné, decentne sladké parfémy sú tou správnou voľbou, napríklad v spojení ovocných, drevitých a orientálnych tónov.

ŠKORPION

Ženy – škorpióni sú nesmierne energické, vášnivé a milujú adrenalín. Čo sa týka parfémov obľubujú výrazné, zmyselné vône, ktoré odrážajú ich vášnivú povahu. Ideálnou voľbou sú sladké, púdrové vône. 

STRELEC

Sú to tvorivé, veľmi spontánne ženy, ktoré si nadovšetko cenia voľnosť a slobodu. Energické a svieže parfémy, s jemným nádychom kvetín napr. pivonky, vytvoria spolu kompozíciu, ktorá vyjadruje slobodu a mladistvého ducha. Toto sú tie najvhodnejšie a najlepšie dámske parfémy, pre ženy v znamení strelca.

Viac o tom aká vôňa Ti pristane podľa znamenia nájdeš v horoskope vôní.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané