Dokážete prísť na to, ktorá žena na obrázku je klamárka? Väčšina ľudí to nespozná

Zdieľať
klamárka
Dokážete prísť na to, ktorá žena na obrázku je klamárka? Väčšina ľudí to nespozná Foto: brightside.me

Máme pre vás niečo zaujímavé. Určite máte radi rôzne hádanky a psychologické testy, jeden sme vám pripravili. Je inšpirovaný zo zahraničia. Táto hádanka je naozaj jednoduchá a vypovie o vás, či ste schopní podľa reči tela spoznať klamára už na prvý pohľad. Niektorí ľudia to dokážu a v živote sa im to naozaj hodí. A to doslova.

O čo ide?

Nie je to nič ťažké. Poďme si teda povedať, čo je potrebné v rámci tejto hádanky urobiť. Stačí sa pozrieť na obrázok vyššie a zo štyroch žien vybrať tú, ktorá by podľa vás mala byť klamárka. Až si budete istí svojou odpoveďou, tak sa môžete dozvedieť, ako to naozaj je.

Prvá žena klamárka nie je. Prečo je to tak? Keď sa pozorne pozriete, tak má otvorené dlane a to jednoducho hovorí jednu vec. Je otvorená osoba a klamanie ozaj nemá rada. Jednoducho vám nebude klamať človek, ktorý je prirodzený, otvorený a väčšinou povie čo má na mysli.

Druhá žena by mohla byť trochu podozrivá. Drží si zvláštne a nervózne ucho, čo by mohlo naznačovať rôzne veci.Napríklad to ,že vám skrátka nepovie úplnú pravdu a je z toho nervózna. Klamať teda môže, avšak nemusí to tak byť.

Tretia žena možno vyzerá podozrivo, ale klamárka to nie je. Jej poloha vyznačuje , že vás chce vnímať a počúvať. Podľa reči tela môžeme povedať, že ide o úprimnú ženu, ktorá jednoducho neklame.

Štvrtá žena je tá správna voľba a ona je tou klamárkou. To že si zakrýva ústa, je najväčším signálom klamára, alebo niekoho, kto chce niečo skryť. Pokiaľ ste si ju vybrali, gratulujeme. Mali ste pravdu a pravdepodobne máte veľmi dobrý odhad na ľudí.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané