Ďalší ročník jedinečného módneho podujatia Pop-up Suggérer otvorí svoje brány už túto sobotu

Zdieľať
Suggerer1.png
Foto: Pop-up Suggérer

Po úspešnom prvom ročníku sa už o pár dní do Bratislavy opäť vráti unikátny koncept prestížneho podujatia Pop-up Suggérer. V poradí už tretí ročník výnimočnej udalosti, ktorá spája módu, umenie a industriálny šarm, sa uskutoční v sobotu, 8. júna 2024. Tentokrát sa na Pop-up Suggérer predstavia aj menej známe tváre kreatívnej brandže, ako aj nové značky, ktoré odprezentujú svoje umelecké diela v nezabudnuteľnej letnej atmosfére priamo v srdci Bratislavy.

Pop-up Suggérer je platformou na prezentáciu slovenskej dizajnérskej tvorby a zároveň miestom, kde sa stretáva kreatívna komunita. Minulý ročník sa niesol v znamení renomovaných slovenských dizajnérov a tvorcov. Tentoraz však prichádza niečo nové a svieže – na podujatí sa predstavia mladé talenty a nové značky, vrátane menej známej slovenskej tvorby.

„Našim cieľom je podporovať slovenskú tvorbu a prezentovať ju širokej verejnosti. Pop-up Suggérer sa počas uplynulých dvoch ročníkov stal platformou, ktorá spája ľudí a umožňuje im objavovať nové talenty a trendy v oblasti módy, umenia a dizajnu. Tento ročník posunie myšlienku podujatia ešte ďalej,“ hovorí Marko Úradník, organizátor Pop-up Suggérer.

Pop-up Suggérer je oveľa viac než len výstava módnych kúskov. Je to platforma pre prezentáciu slovenskej dizajnérskej tvorby, miesto, kde sa stretáva kreatívna komunita a rodia nové priateľstvá. Za týmto jedinečným konceptom stoja organizátori v zložení Petra Maslo a Marko Úradník, ktorí svojou vášňou a víziou pretvárajú tento event na niečo, čo jednoducho treba zažiť.

„Pop-up Suggérer je oslavou slovenskej kreativity a umenia,“ hovorí Petra Maslo, organizátorka podujatia. „Tešíme sa, že môžeme opäť privítať talentovaných dizajnérov, umelcov a hudobníkov a ponúknuť návštevníkom jedinečný zážitok plný inšpirácie a zábavy,“ dodáva Petra Maslo, spoluorganizátorka podujatia.

Suggerer2.png
Foto: Pop-up Suggérer

Spojenie módy, hudby a umenia

Jedným z highlightov podujatia bude vystúpenie známej speváčky Ronie. Podmanivý hlas a energické vystúpenie tejto talentovanej slovenskej speváčky rozprúdi atmosféru a dodá podujatiu nezameniteľný šmrnc. Ronie svojou hudbou a charizmou a nezameniteľným módnym vkusom prinesie nezabudnuteľnú atmosféru a hudobný zážitok. O tie nebude núdza počas celého podujatia. Na hostí totiž okrem prezentácie kúskov čaká aj tanečné vystúpenie obohatené o svetelnú show, ktorá umocní celkovú inovatívnu atmosféru podujatia.

Podujatie Pop-up Suggérer ponúka jedinečnú príležitosť zoznámiť sa s menej známymi slovenskými dizajnérmi a ich tvorbou. Návštevníci sa môžu tešiť na tvorbu od dizajnérov značiek ako sú Lukáš Krnáč, Veronika Lokajíčková, Petra Weinghart, Sophia Cakova, ale aj značky a obchody ako Sence911, Bagbet, VWO CZ, Pairien Label a ďalší.

Suggerer3.png
Foto: Pop-up Suggérer

Lukáš Krnáč

Lukáš Krnáč, slovenský módny návrhár, prinesie svoju lokálnu a udržateľnú módu. Jeho originálny dizajn s dôrazom na férovosť a udržateľnosť v móde predstaví neobyčajné módne kúsky, ktoré oslovia každého nadšenca tohto druhu sebavyjadrenia.

Veronika Lokajíčková

Veronika Lokajíčková, známa svojím originálnym autorským dizajnom, pracuje s materiálmi ako neoprén, bavlna, satén a mnoho ďalších. Každý jej kúsok je precízne prepracovaný a jedinečný, čo robí jej tvorbu výnimočnou.

Petra Weinghart

Slovenská dizajnérka, ktorá tvorí minimalistické a funkčné oblečenie s detailnými aplikáciami pre modernú a udržateľne orientovanú klientelu. Minimalistické siluety a čisté strihy sú doplnené detailnými aplikáciami, ktoré však neplnia iba dekoratívnu úlohu.

Sophia Cakova

Sophia je slovenská interdisciplinárna umelkyňa pôsobiaca v Londýne, ktorá sa špecializuje na spektroskopiu, zvuk, oblasť fyziky a ľudské vnímanie.

Sence911

Na podujatí si účastníci budú môcť vyskúšať kúsky z inovatívneho obchodu Sence911. Oproti klasickým obchodom kladie dôraz na prírodné vzácne kamene a kvalitné materiály a najmä slow fashion, ktorá je elegantná, nadčasová a zodpovedná k našej planéte. Na podujatí predstaví svoje kúsky, ktoré sú nielen krásne, ale aj udržateľné.

Bagbet

Dizajnérske štúdio Bagbet sa vyznačuje svojou úctou k prírode, a premieňa textilný odpad na originálne kúsky oblečenia. Okrem etickej výroby a upcyklácie sa venuje aj SWAPovaniu a osvete v oblasti udržateľnej módy.

VWO CZ

Nový módny koncept z Českej republiky, ktorý navrhuje oblečenie s dôrazom na udržateľné zdroje.

Pairien Label

Slovenská módna značka s rafinovaným dizajnom zladených setov oblečenia.

Partnermi podujatia sú spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia a SKYTINA.

Porsche Inter Auto Slovakia

Porsche Inter Auto Slovakia, importér vozidiel Porsche na Slovensko, je hrdým partnerom podujatia Pop-up Suggérer. Spojenie módneho dizajnu súčasných slovenských návrhárov s najnovším modelom Porsche Taycan je plné výziev, aj vzájomného prepojenia. Ikonický dizajn je ten, ktorý utkvie v pamäti a zároveň je jasne rozpoznateľný vďaka špecifickému rukopisu značky. Taký je nový Porsche Taycan a tiež tvorba mladých slovenských dizajnérov.

SKYTINA

Priamo na prízemí budovy SKY PARK Offices sa nachádza kantína SKYTINA. V príjemne ladenom interiéri tejto prevádzky, s rozlohou 500 m², si návštevníci môžu vychutnať obed s výhľadom na veže projektu SKY PARK by Zaha Hadid. SKYTINA ponúka aj priestor a cateringové služby pre rôzne eventy, ako business raňajky, firemné obedy, večierky, svadby a oslavy. S kapacitou až 150 osôb je ideálnym miestom na organizovanie výnimočných podujatí.

Ďalšími partnermi Pop-up Suggérer sú značky Barbarics by BeLenka, CareLab Divas, CrémeChic Patisserie, Dubai by Zu, Goyart Design, Limcha, MFTeam, 5 Star Offices a Zacapa.

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané