Čo vás čaká v júli 2024? Láska, peniaze a nové začiatky

Zdieľať
horoskop
Čo vás čaká v júli 2024? Láska, peniaze a nové začiatky Foto: www.freepik.com

Astrologička Angela Pearl prináša nový horoskop na júl 2024. Čo nás čaká v tomto letnom mesiaci? Ktoré znamenia si užijú romantické zážitky a ktoré čaká finančný úspech? Prečítajte si, čo vám predpovedajú hviezdy a pripravte sa na mesiac plný prekvapení!

Astrologička Angela Pearl predpovedá, aký bude júl pre jednotlivé znamenia zverokruhu. Nechajte sa inšpirovať jej optimistickými predpoveďami a zistite, čo vám hviezdy prinesú v nadchádzajúcom období.

Baran

4. júla vstupuje Merkúr do tretieho domu vášho znamenia, čo ovplyvní vašu komunikáciu. Počas prvej polovice mesiaca očakávajte krátke cesty a stretnutia s príbuznými. Najlepší čas na kúpu auta je novolunie 6. júla. Začiatok mesiaca je ideálny na sebareklamu a sebaprezentáciu. 10. júla vstupuje Mars do sektoru peňazí, čo prinesie nové pracovné príležitosti a zvýšenie príjmov. 18. júla energie Venuše a Merkúra vás privedú domov. Očakávajte kúpu nehnuteľnosti, prijímanie hostí alebo návštevu rodiny. 21. júla vás príbuzní obdarujú pozornosťou kvôli dôležitej správe. Plný mesiac 22. júla objasní pracovné záležitosti a môže priniesť vážny rozhovor s nadriadeným, povýšenie alebo výpoveď. Buďte pripravení na zmenu smeru.

Býk

Merkúr v sektore príjmov sľubuje po 4. júli dobré správy týkajúce sa financií, kariérneho rastu a nových zmlúv. Novolunie 6. júla signalizuje nový zdroj príjmu, prácu alebo spoluprácu, či kúpu nehnuteľnosti. Obdobie od 10. júna do 21. júla bude aktívne, či už športovo alebo cestovne. Od 18. júla budete túžiť po komunikácii, stretnutiach a cestovaní. Mnohí Býci sa zapoja do života príbuzných, ktorí budú potrebovať vašu pomoc. Plný mesiac 22. júla prinesie stretnutie s človekom, ktorý zmení váš pohľad na svet. Môžete získať cestovný pas, vízum alebo vycestovať do zahraničia.

Blíženci

4. júla je dňom nových stretnutí a priateľských schôdzok. Ideálny čas na kúpu techniky. Ak máte narodeniny 6. júla, v tento deň do vášho života vstúpi výnimočný človek alebo sa objaví nový partner, dieťa, práca či nové bydlisko. Najsilnejší čas pre nové začiatky je od 6. do 10. júla. Riskujte, buďte aktívni a odvážni, vydajte sa na cestu. 18. júla a neskôr očakávajte zisk, nových klientov, nápady na zárobok alebo pracovné ponuky. 21. júla uvidíte nové finančné možnosti a pochopíte, kde môžete využiť svoje talenty, schopnosti a charizmu. Plný mesiac prinesie peniaze z iných zdrojov: dávky, poistné plnenia, dedičstvo alebo pomoc od príbuzných.

Rak

Začiatkom mesiaca si doprajte čas pre seba. Naplánujte si výlet na chatu, dovolenku alebo pobyt v prírode. Novolunie 6. júla podporí nové začiatky. Môžete sa vrátiť do starých vzťahov alebo kúpiť nehnuteľnosť v diaľavách. 10. júla vstupuje Mars do domu sociálnych väzieb a mediálnych aktivít. Budete sa viac angažovať v práci na internete alebo organizovať veľké podujatia. 18. júla je čas na skrášlenie a zmenu štýlu. Raci narodení medzi 21. a 23. júnom pocítia silu plného mesiaca 22. júla. Budete pripravení na obchodné partnerstvo, svadbu alebo ukončenie vzťahu.

Lev

Na začiatku mesiaca dostanete odmenu za vykonanú prácu: peniaze, uznanie, ocenenie alebo kariérny rast. 10. júla pocítite silu pre pracovný skok, možno vás napadne obchodná myšlienka alebo navrhnete nový projekt. Buďte opatrní, aby ste neprehnali s nátlakom, môže dôjsť k hádkam. 18. júla si doprajte čas na izoláciu. Očakávajte balík, darček alebo peňažný prevod zo zahraničia. Plný mesiac 22. júla objasní pracovné záležitosti a môžete byť pozvaní na pohovor.

Panna

3. júla mnoho ľudí očakáva rozšírenie možností. Pripravte sa na nové známosti alebo ponuky, ktoré vás môžu priviesť k veľkým úspechom. 4. júla očakávajte dobré pracovné správy. Novolunie 6. júla prinesie novú pracovnú pozíciu, cieľ alebo status. S 10. júla Mars podporí cestovanie a získanie víz alebo občianstva. Druhá polovica mesiaca bude plná komunikácie. Plný mesiac ukáže cestu k splneniu vašich snov.

Váhy

4. júla vstúpi Merkúr do sektora cestovania a rozširovania obzorov. Môžete sa vydať na cestu alebo sa začať vzdelávať. 6. júla sa vydáte na duchovnú cestu alebo stretnete svojho učiteľa. 4. júna Mars ovplyvní sféru cudzích peňazí. Buďte opatrní s financiami. 18. júla očakávajte príjem z dedičstva, poistenia alebo kreditu. Plný mesiac prinesie otázky týkajúce sa matky, jej návštevy alebo predaja jej nehnuteľnosti.

Škorpión

4. júla do vášho života vstúpi nový človek s romantickou ponukou. Novolunie 6. júla prinesie nové finančné perspektívy. Od 10. júla do 21. júla budete aktívni v spoločenskom živote. 18. júla očakávajte darčeky, cestovanie a lásku. 22.júla prinesie krátku cestu a nové poznatky o vašom okolí.

Strelec

4. júla prinesie lásku alebo nové obchodné kontakty. 10. júla budete mať túžbu konať a možno budete musieť nájsť rovnováhu medzi prácou a odpočinkom. 4.júla očakávajte peňažnú odmenu. 22. júla plný mesiac ukáže, ako dokončiť situácie a môžete nájsť novú prácu.

Kozorožec

4. júla očakávajte pracovné novinky: nové ponuky alebo zmenu nadriadeného. 6. júla prinesie nových klientov alebo nápady. 4. júla je ideálny čas na cestovanie a aktívne tvorivé činnosti. 18. júna bude priaznivé pre rande a lásku. 22. júa plný mesiac vás dostane do centra pozornosti.

Vodnár

4. júla prináša novinky a 6. júla nový tvorivý projekt. 10. júla pod vplyvom Marsu budete túžiť po cestovaní. 18. júla očakávajte príliv nových klientov. Plný mesiac 22. júa je vhodný pre odpočinok.

Ryby

4. júla očakávajte správy od príbuzných. 6. júla prinesie zmeny v oblasti bývania a rodiny. 10. júla je ideálny na cestovanie a samoprezentáciu. 4. júna sa prejaví vaša tvorivá vášeň. 22. júna uvidíte, či idete správnym smerom. V období od 29. júla do 15. novembra prehodnotíte svoje vzťahy a zdroje príjmu.

Zdroj: takprosto.cc

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané