Astrológ odhaľuje budúcnosť. Čo čaká Ukrajinu a Rusko? Neuveriteľné predpovede

Zdieľať
Ukrajina
Astrológ odhaľuje budúcnosť. Čo čaká Ukrajinu a Rusko? Neuveriteľné predpovede Foto: www.freepik.com

Astrológ Alakh Niranjan predpovedá zmeny a vývoj situácie na Ukrajine a v Rusku do roku 2025. Podľa neho Ukrajinu čakajú významné zmeny, vrátane novej ústavy a ekonomického rozkvetu, zatiaľ čo Rusko bude čeliť veľkým ťažkostiam a medzinárodnému tlaku. Niranjan verí, že Ukrajina dosiahne svoje ciele vďaka jednote a odhodlaniu svojich obyvateľov. Článok prináša detailné predpovede a analýzy budúcich udalostí.

Astrológ Alakh Niranjan, zakladateľ Akadémie „Shrinatji“, fyzik a filozof, sa podelil so svojimi predpoveďami týkajúcimi sa budúcnosti Ukrajiny a Ruska. V rozhovore pre náš portál vysvetľuje, že deň inaugurácie ruského prezidenta bol nešťastne zvolený, čo bude mať negatívny dopad na jeho plány. Pre Ukrajinu predpovedá obdobie Slnka, ktoré prinesie víťazstvá a novú elitu, ktorá povedie krajinu k prosperite.

Astrológ Alakh Niranjan, zakladateľ Akadémie „Shrinatji“, fyzik a filozof, sa podelil o svoje predpovede týkajúce sa konca vojny na Ukrajine a budúcnosti Európy a Ruska. Jeho prognózy na rok 2025 sú prekvapivé a šokujúce.

Alakh Niranjan vysvetlil, prečo inauguráciu ruského prezidenta nemožno považovať za šťastný deň. Napriek všetkým snahám prezidentových osobných astrológov, tento deň nebol najvhodnejší. Podľa Niranjana bude prezidentovi neustále niečo prekážať v uskutočňovaní jeho plánov, ktoré nakoniec zlyhajú. Navyše, príjmy z daní a ziskov krajiny budú výrazne klesať, čo čoskoro pocítia všetci občania.

ruská vlajka
Astrológ odhaľuje budúcnosť. Čo čaká Ukrajinu a Rusko? Neuveriteľné predpovede Foto: www.freepik.com

Predpovede na rok 2025

Čo sa týka budúcnosti Ukrajiny, astrológ predpokladá, že v najbližšom období nastanú zásadné zmeny. Ukrajina vstupuje do obdobia Slnka a od konca mája sa začnú objavovať malé víťazstvá na frontoch. Obdobie Slnka nad Ukrajinou však neznamená len víťazstvo vo vojne. Tento čas prinesie aj vznik novej elity, ktorá bude schopná urobiť z Ukrajiny prosperujúcu a ekonomicky vyspelú krajinu. Zmena moci bude prebiehať pomaly a mala by byť dokončená do roku 2025.

V budúcnosti, podľa predpovedí astrológa, Ukrajina prijme novú ústavu, ktorá odstráni nedostatky tej predošlej. Nová ústava bude prijatá takmer okamžite po ukončení vojnových akcií. Už teraz prebiehajú intenzívne práce na jej vytvorení. Víťazstvo Ukrajiny bude príležitosťou na zmenu mnohých vecí v krajine. Ukrajina už nikdy nebude ako predtým. Ak použijeme jazyk védskej astrológie, sankalpa Ukrajiny smeruje k spravodlivému víťazstvu.

Vnútorné rozhodnutie pre zásadné zmeny

Čo znamená sankalpa, vám teraz vysvetlíme. Tento termín pochádza z jógy nidry a znamená „vnútorné rozhodnutie pre globálne zmeny“. Keď jednotlivec alebo skupina ľudí s rovnakým cieľom rozhodnú zmeniť niečo vo svojom živote, nevzdávajú sa životným okolnostiam, ale vytvárajú si vlastné. Po prijatí jasného a pevného vnútorného rozhodnutia sa samotný vesmír stáva pomocníkom v ich konaní. A v tomto prípade prijala celá krajina jasné rozhodnutie pre zásadné zmeny. Celý vesmír pracuje na zabezpečení úspechu tohto rozhodnutia.

Podľa Alakha Niranjana dosiahnu ukrajinskí vojaci taktickú výhru nie skôr ako v júni-júli tohto roku. Po sérii takýchto víťazstiev sa začne rokovací proces medzi krajinami. Na rokovaniach sa zúčastní mnoho krajín, ale hlavné slovo bude mať Ukrajina. Rusko, okrem porážky na bojovom poli, bude čeliť aj vonkajším ekonomickým problémom. Krajina sa ocitne v úplnom ekonomickom vákuu a jej lídri budú nútení priznať svoje činy, ktoré porušujú ľudské práva. Rusko na medzinárodnej scéne prizná všetky svoje zločiny. Vinníci budú potrestaní podľa medzinárodných súdnych noriem.

vojna na Ukrajine
Astrológ odhaľuje budúcnosť. Čo čaká Ukrajinu a Rusko? Neuveriteľné predpovede Foto: www.freepik.com

Jednota a pracovitosť Ukrajincov prinesú víťazstvo krajine

Všetko toto sa však pravdepodobne udeje až v roku 2025. Dovtedy musí Ukrajina zostať jednotná a pokračovať v boji za svoje prežitie. Práve vďaka vytrvalosti a odhodlaniu ukrajinského národa jej ostatné krajiny pomáhajú. Ak by sa teraz Ukrajina rozhodla vzdať a nechať všetko tak, zmenilo by to postoj k nej. Ukrajinský národ musí byť teraz vytrvalý a jednotný ako nikdy predtým. Ako v prvých dňoch vojny, keď všetci obyvatelia krajiny cítili jednotu. Teraz je potrebné prejaviť odvahu a vytrvalosť, aby vyhnali nepriateľa zo svojej krajiny.

Takto vidí situáciu astrológ Alakh Niranjan. On sa snaží všemožne pomáhať Ukrajine a naďalej sa za ňu modlí. Každý Ukrajinec by mal pamätať na to, že myšlienky na víťazstvo už približujú víťazstvo. A malý príspevok každého jedinca môže výrazne ovplyvniť priebeh udalostí. Verme, že jeho predpovede na rok 2025 sa skutočne naplnia!

Zdroj: takprosto.cc

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané