Ako nosíte kabelku? Povie to veľa o vašej osobnosti

Zdieľať
Ako nosíte kabelku?
Ako nosíte kabelku? Povie to veľa o vašej osobnosti Foto: depositphotos.com

Spôsob, akým chodíme, stojíme aj hovoríme, odhaľuje, kým sme. Pozorný pozorovateľ si všimne aj drobného aspektu v správaní alebo gestách. Všetko sa môže stať zrkadlom, ktoré odráža Vašu osobnosť. Stačí sa pozerať pozorne. V jednoduchom teste nájdete odpoveď na otázku týkajúcu sa nášho vnímania sveta. Ako nosíte kabelku?

Batoh na chrbte

Ľudia, ktorí preferujú batohy, milujú dobrodružstvo, vzrušujúci svet, zaujímajú sa o novinky a milujú praktické veci. Batohy si vyberajú jednoducho preto, že sú pohodlné a priestranné. Vďaka nim sú kedykoľvek pripravení na dobrodružstvo alebo výlet. Sú tiež veľmi spontánny, ale zároveň spoľahliví.

Kabelka v ruke alebo na krku

Nosíte kabelku  v ruke? Potom máte vo zvyku mať situáciu pod kontrolou. Máte strach zo zlyhania, ste úprimné a spontánne. Staráte sa o svojich blízkych a chránite ich, ako svoj najväčší poklad. Všeobecne sú takí jedinci veľmi solídni, ale strach zo zlyhania ich môže v mnohom brzdiť.

Ak patríte medzi ženy, ktoré nosia tašky na krku, ste rozhodne mimoriadne a búrlivé. Komunikácia s nimi je zábavná a inšpirujúca. Tento zvláštny spôsob nosenia kabelky umožňuje jedincovi, aby mal voľné ruky. Tými sa môže lepšie vyjadrovať. Reč tela pre nich nie je o nič menej dôležitá, než verbálny prejav.

Kabelka  na jednej strane alebo cez rameno

Tie, ktoré nosia kabelku  na ramene, majú zvyčajne radi knihy. Tento štýl je pre nich pohodlnejší, aby mohli zdvihnúť väčšiu váhu. Metro, autobusová zastávka aj kaviareň sú miesta, kde môžu ľahko siahnuť po  knihe, otvoriť ju a ponoriť sa do čítania. Sú to taktný a úprimní ľudia, ktorí neurážajú ostatných  vo svojom okolí.

Ľudia s taškou cez rameno sú prirodzene opatrní. Nedôverujú ostatným, ani svetu. Nosia svoje veci tak, že ich nikto nemôže ukradnúť. Zvyčajne sú to veľkorysí ľudia, cenia si úprimného priateľstva a lásky. Dávajú svojim blízkym všetko, čo potrebujú a chcú, aby videli úsmev na ich tvári.

Ako nosíte kabelku?
Ako nosíte kabelku? Môže to povedať veľa o vašej osobnosti Foto: www.gettyimages.com

Spôsob, akým nosíme kabelku, môže byť nenápadným, ale silným odrazom našej osobnosti. Od batohu na chrbte, cez kabelku v ruke, až po tašku na ramene – každý detail v našom výbere a nosení týchto praktických doplnkov odhaľuje kúsok našej povahy.

Ak preferujete batoh, ste pravdepodobne dobrodružní, spontánni a pripravení na nové zážitky. Kabelka v ruke môže naznačovať vašu túžbu mať veci pod kontrolou a vašu starostlivosť o blízkych. Ak nosíte kabelku na krku, vaša osobnosť je pravdepodobne dynamická a komunikatívna. Taška na jednej strane alebo cez rameno ukazuje vašu lásku ku knihám, takt a úprimnosť alebo opatrnosť a nedôveru voči svetu.

Tieto malé signály môžu poskytnúť hlboký pohľad do toho, ako vnímame svet a ako nás vnímajú ostatní. Takže nabudúce, keď si zvolíte, ako si nesiete kabelku, pamätajte, že to môže odhaliť viac, než by ste si mysleli. Vaša kabelka nie je len praktickým doplnkom, ale aj zrkadlom vašej jedinečnej osobnosti.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané