Aká planéta vládne vášmu znameniu? A čo vám prináša?

Zdieľať
Aká planéta vládne
Aká planéta vládne vášmu znameniu? A čo vám prináša? Foto: www.gettyimages.com

Planéty všeobecne majú v astrologickej analýze veľmi významnú úlohu. Pomáhajú odhaľovať špecifickú energiu každého znamenia zverokruhu. Vďaka nim sa dozviete mnoho podstatných vecí – o láske, zamilovanosti, nepriateľoch a podobne. Planéty skrátka ovplyvňujú to, ako plávate životom a ponúka základné rysy, ktoré spolu so znameniami dotvárajú.

Aká planéta vládne Baranom

Ohnivá planéta Mars dodáva Baranom to, vďaka čomu sú tak intenzívne a vášniví. Ponúka im nespútanú energiu a poháňa ich k tomu, aby sa vždy ujímali vedenia a boli vpredu, doslova vodcami svorky. Táto planéta prepožičiava Baranom odvahu byť v živote bojovníkom, ponúka impulzívnosť, nesmiernu aktivitu a tiež silu vytvoriť si život taký, aký chcú.

Aká planéta vládne Býkom

Býci dostávajú svoju zmyselnosť, citlivosť a romantickú povahu vďaka Venušu. Ako planéta lásky a krásy napomáha Býkovi v pozemskom šťastí, peniazoch a predovšetkým v láske, ktorú prežívajú. Umožňuje im plne využívať svoje zmysly. Býci sa usilujú o harmóniu a tiež o vlastnom potešení.

Aká planéta vládne Blíženci

Merkúr ako planéta je veľmi všestranná a vtipná čo ponúka aj Blížencom. Dodávajú im dar komunikácie, sú schopní otvoriť svoju myseľ a spracovávať všetky informácie rýchlejšie ako ostatní. Majú vďaka tomu zvedavú a intelektuálnu povahu, vedia sa dohovoriť s mnohými ľuďmi a doprajú si tak nové zážitky.

Aká planéta vládne Rakom

Vládnuca planéta Rakovi je Mesiac, ktorý je určitým svetlom emócií. Vo fáze Mesiaca sa ľudia všeobecne stávajú intenzívnejšími a intuitívnejšími a Raci majú teda zvýšené emocionálne a empatické schopnosti. Sú teda veľmi citliví, jemní a prežívajú veci inak, než ostatné znamenia zverokruhu.

Aká planéta vládne Levom

Vládnuca planéta Levov je Slnko. Je plné silnej kreativity a aj vitality. Ponúka veľkú silu. Dodáva im prirodzenú vážnosť a tiež zmysel pre autoritu. Levy radi žiaria a sú na výslní pozornosti, to im ponúka práve planéta Slnka. Prepožičiava im hrdosť, najžiarivejšiu silu a tak niet divu, že sú Levi radi stredobodom záujmu.

Aká planéta vládne Pannám

Vládnuca planéta Merkúr ponúka Pannám analytické myslenie a snahu mať všetko veľmi dobre zorganizované. Ponúka Pannám vysokú schopnosť disciplíny, vidieť detaily tam, kde to druhí nevidia a tiež im pomáha sústrediť sa a byť systematické. Kľúčom je komunikácia alebo aj praktickosť, ktoré majú vďaka Merkúru dostatok.

Aká planéta vládne Váham

Váhy majú ako svoju vládnucu planétu Venušu, ktorá je planétou lásky a citu. Posilňuje ich túžbu po harmónii a túžbu po vzťahu. Práve táto planéta dáva Váham prirodzený ťah na rovnováhu a snahu a udržať mier a pokoj. Zameriavajú sa na jednotu nie nezávislosť. Venuša im prepožičiava túžbu po spojení a partnerstve a Váhy vedia byť veľmi romantické.

Aká planéta vládne Škorpiónom

Škorpiónom vládnu dve planéty – Mars a Pluto. Mars je planétou vášne a Pluto zase sily a znovuzrodenia. Obe energie dodávajú Škorpiónom intenzitu a tiež túžbu a hlad po nových skúsenostiach. Majú nádych tajomna, milovania a vďaka tomu sú Škorpióni neodolateľní a vedia druhých očariť.

Aká planéta vládne Strelcom

Strelci majú ako vládnucu planétu Jupiter, čo im zaisťuje bezstarostný a optimistický pohľad na život. Len tak niečo ich nerozhádže, je to planéta múdrosti, ktorá ponúka znamenie zvedavosť. Vie skúmať každý kúsok seba a ostatných. Ich hlad po vedomostiach je nákazlivý. Túži dosiahnuť nezávislosť a múdrosť.

Aká planéta vládne Kozorožcom

Kozorožcom vládne planéta Saturn a tie znamenia zverokruhu prepožičiavajú životné lekcie, zodpovednosť a tiež ambície. Kozorožci chcú byť jedným z najambicióznejších znamení. Sú veľmi vytrvalí a keď sa pre niečo nadchnú, chcú to. Sú realistickí a praktickí v živote, majú chladnejšiu povahu.

Aká planéta vládne Vodnárom

Vodnárom vládne planéta Urán čo je planéta slobody a tendencií konať na vlastnú päsť. Je to planéta rebelov a nekonvenčných ľudí, ktorí si idú vlastnou cestou. Nie je ale jedinou „vodnárskou“ planétou. Tou ďalšou je Saturn, čo je planéta sily. Tieto energie sa môžu na prvú dobrú zdať odlišné, ale správne namiešanie ponúkne Vodnárom excentrické a dosť individuálne správanie. Zamerané na intelekt, hlboké zapojenie myšlienok a filozofovanie je to, čo im ponúka jedinečné nápady a spôsob, ako ich realizovať.

Aká planéta vládne Rybám

Vládnuce planéty Rýb je Neptún a Jupiter. Ponúka tak znamenie zverokruhu zasnenú a nápaditú povahu. Disponujú citlivosťou, sú duchovne založené, posilňujú Rybám ich túžbu splniť si všetko, čo chcú. Idú si za svojimi snami, sú empatickí a majú mnoho tvorivých schopností.

Zdroj: www.svetzeny.cz

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané