Aj tvar vášho chodidla prezradí niečo o vašej osobnosti

Zdieľať
tvar vášho chodidla
Aj tvar vášho chodidla prezradí niečo o vašej osobnosti Foto: brightside.me

Vedeli ste, že rôzne časti nášho tela dokážu prezradiť naše charakterové vlastnosti? Čiary na ruke, odtlačky prstov, ale aj poloha, v akej spíme – to všetko prezrádza niečo o tom, kto sme. No a dozvedieť sa niečo o sebe môžeme aj pomocou tvaru nášho chodidla. Platí to na vás?

1. Rímske chodidlo

Tento tvar chodidla je najbežnejší a má ho najviac ľudí. Palec, ukazovák a prostredník sú približne rovnako dlhé, zvyšné dva prsty sú kratšie. Ľudia s týmto typom chodidla sú veľmi otvorení a spoločenskí. Obvykle sú charizmatickí, takže sú z nich dobrí obchodníci a rečníci.

2. Hranaté chodidlo

Tento typ chodidla má všetky prsty zhruba rovnako dlhé. Majitelia tohto typu chodidla sú pokojní a rozhodnutia robia premyslene a vypočítavo. Sú veľmi spoľahliví a praktickí.

3. Grécke chodidlo

Tento typ chodidla má ukazovák dlhší ako palec. Majitelia tohto typu chodidla sú kreatívne a športovo založení, takže tento typ chodidla je bežný medzi športovcami a umelcami, ale aj rečníkmi a inovátormi.

4. Natiahnuté chodidlo

Tento typ chodidla sa vyznačuje tým, že palec je najdlhší a prsty sa postupne skracujú, takže vytvárajú akýsi „oslov rebrík“. Ľudia s týmto typom chodidla majú tendenciu byť tajnostkársky a strážia si svoje súkromie. Tiež sú veľmi impulzívni a často sa im mení nálada.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Odporúčané