4 znamenia zverokruhu, ktoré sa manželstvu vyhýbajú

Zdieľať
sa manželstvu vyhýbajú
4 znamenia zverokruhu, ktoré sa manželstvu vyhýbajú Foto: www.gettyimages.com

Ak hľadáte vážny vzťah, radšej sa im vyhnite.

Manželstvo – nie je pre každého. Niektoré znamenia (napr. Býk a Ryby) sú naklonené mať dlhodobý vzťah, ale stále majú problém robiť dôležité rozhodnutia. Niektoré zase bez váhania príjmu ponuku na sobáš. Ale nájdu sa aj takí príslušníci istého znamenia, ktorí milujú slobodu a manželstvo nevyhľadávajú. Tu sú štyri znamenia, ktoré majú priam fóbiu z dlhodobého vzťahu. 

BARAN

Baran vždy chce hrať podľa vlastných pravidiel. Ak to teda nechcete s ním vzdať hneď na začiatku, bude to všetko na vás.  Aj keď mnoho Baranov dokáže mať dlhodobý vzťah, nie je to ich voľba.  Každý príslušník tohto znamenia sa obáva straty svojej slobody. Ak mu však dáte pocítiť, že ho rešpektujete a je pre vás číslom jedna, nebude chcieť zo vzťahu uniknúť.

BLÍŽENCI

Jednou z predností tohto znamenia je ich výrečnosť a výborné komunikačné zručnosti, ale nedokážu sa však vyrovnať  s problémami. Pokiaľ ide o dlhodobé vzťahy a záväzky, ich nerozhodnosť môže zatieniť akúkoľvek komunikáciu.

Pokiaľ ide o príležitostný flirt, Blíženci sú v tom profesionáli. Je to preto, lebo sa nemusia báť dôležitých rozhodnutí. Ak majú pocit, že sa im niekto príliš dostal pod kožu, môžu veľmi rýchlo zo vzťahu vycúvať bez toho, aby tomu druhému dali šancu. 

STRELEC

Strelec je šťastný, keď trávi voľný čas sám alebo s priateľmi. Dokonca aj keď stretne niekoho, koho má rád, a s ktorým prežíva nekonfliktný vzťah.  Niekedy však zažíva chvíle, kedy sa zastaví a cíti nespokojnosť so životom. Kým si však nie je istý, čo očakáva od vzťahu, nedokáže sa usadiť. 

Na začiatku sa môže zdať, že vyhľadáva dlhodobý vzťah. Ale akonáhle si uvedomí, že jeho sloboda je obmedzovaná, začne sa správať, ako by bol jediný a bez partnera. Ak sa vám podarí zamestnať dobrodružnú a zvedavú povahu Strelca, máte vyhraté.

VODNÁR

Vzťah s Vodnárom je založený na hlbokom duchovnom spojení a je veľmi blízky priateľskému. Je ťažké povedať, čo si myslia, a tak prejsť na ďalšiu úroveň vzťahu je na vlastné nebezpečenstvo. Pokiaľ ide o zodpovednosť, i malé veci ich môžu vyviesť z miery.

Či už ste spolu 6 mesiacov alebo 6 rokov,  situácia sa môže zmeniť počas desiatich sekúnd.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Najčítanejšie za 24 hodín

Odporúčané